Hatt Kina

Hatt Kina
Hatt Kina
Hatt Kina
Hatt Kina
Hatt Kina
Hatt Kina
Hatt Kina
Hatt Kina
Hatt Kina
Hatt Kina
Hatt Kina
Hatt Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATT, ca 1900, Kina, silke med broderad motiv av figurer i trädgårdar, diameter ca 15 cm

Slitage, lagningar, missfärgningar, ställvis något blekt, invändigt läder insats med förstarknings syfte

622596

2019-03-14