Hatt Kina
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATT, ca 1900, Kina, silke med broderad motiv av figurer i trädgårdar, diameter ca 15 cm
Slitage, lagningar, missfärgningar, ställvis något blekt, invändigt läder insats med förstarknings syfte
622596
2019-03-14