Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jugend, ekfanér, dörr med fasettslipat glas och dekorelement i form av äpplen, invändigt inrett med hyllplan, höjd ca 203, 43x76,5 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador, siltage, invändigt med limrester

622620

2019-03-11