Skedar silver Ryssland
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSSKED, DESERTSKEDAR, 2 st, TESKED, KAFFESKED, silver, 1800-talets slut, olika ryska mästare, spiralvridna skaft, graverad dekor, 2 st niello, längd 10-19,5 cm, vikt 149 g
Slitage
622645
2019-03-13