Skedar silver Ryssland

Skedar silver Ryssland
Skedar silver Ryssland
Skedar silver Ryssland
Skedar silver Ryssland
Skedar silver Ryssland
Skedar silver Ryssland
Skedar silver Ryssland
Skedar silver Ryssland
Skedar silver Ryssland
Skedar silver Ryssland

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSSKED, DESERTSKEDAR, 2 st, TESKED, KAFFESKED, silver, 1800-talets slut, olika ryska mästare, spiralvridna skaft, graverad dekor, 2 st niello, längd 10-19,5 cm, vikt 149 g

Slitage

622645

2019-03-13