Nils Forsberg oljemålning

Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

NILS FORSBERG (1842-1934): Gustav ll Adolf till häst, signerad Nils Forsberg Paris -99, olja på duk, 100x72 cm

622665

2019-03-12