Salvador Dali etsning

Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): ´´Lancelot´, 1971, signerad, numerad 103/249, färgetsning, 39,5x26,5 cm

622680

2019-03-12