Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BJÖRN WESSMAN (född 1949): (2) Kompositioner, 2 st., signerade samt numrerade, färgetsningar, bladmått 54x39 cm, oramade
622687
2019-03-17