Rune Hagberg litografi

Rune Hagberg litografi
Rune Hagberg litografi

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

RUNE HAGBERG (1924-2015): Abstrakt motiv, signerad R H samt numrerad 65/150, litografi, bladmått ca 43x30 cm, oramad

622688

2019-03-17