Golvlampa Atelje Lyktan

Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ATELJÉ LYKTAN, golvlampa, 1950-tal, möjligen Hans Bergström, mässing, mahogny, märkt Ateljé Lyktan Åhus, höj- och sänkbar

Slitage

622693

2019-03-12