Samlarskåp

Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMLARSKÅP, 1800/1900-tal, front/lucka med skuren dekor, 1 hyllplan, nyckel finns, valnöt,höjd ca 40 samt 44x12 cm

Bruks och åldersrelterat slitage

622720

2019-03-12