Abel Hold oljemålning

Abel Hold oljemålning
Abel Hold oljemålning
Abel Hold oljemålning
Abel Hold oljemålning
Abel Hold oljemålning
Abel Hold oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ABEL HOLD (1815-1891): Fågelstilleben, olja på pannå, signerad och daterad A Hold 1868, bildmått 18x25 cm

622723

2019-03-12