Olle Ericson oljemålning

Olle Ericson oljemålning
Olle Ericson oljemålning
Olle Ericson oljemålning
Olle Ericson oljemålning
Olle Ericson oljemålning
Olle Ericson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE ERICSON (född 1939): Strandbild med eka, signerad O Ericson, olja på pannå, ca 40x36 cm

622742

2019-03-12