Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NICOLAUS JUSTELIUS (mästare i Eksjö 1784-1829), ljusstake, tenn, graverad dekor, stämplad 1795, höjd ca 13 cm
Något bucklig samt ytskador
622743
2019-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här