Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
NICOLAUS JUSTELIUS (mästare i Eksjö 1784-1829), ljusstake, tenn, graverad dekor, stämplad 1795, höjd ca 13 cm
Zustandsbeschreibung
Något bucklig samt ytskador
622743
2019-03-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner