Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARIN MOBRING, fåtöljer, "Natura", för IKEA, 1970-talets början, i furu och naturfärgat skinn, sitthöjd 38, bredd 74 cm
En sarg med bortslag, ytskador och fläckar
622756
2019-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här