Karin Mobring fåtöljer "Natura" IKEA

Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARIN MOBRING, fåtöljer, "Natura", för IKEA, 1970-talets början, i furu och naturfärgat skinn, sitthöjd 38, bredd 74 cm

En sarg med bortslag, ytskador och fläckar

622756

2019-03-12