Hans Hofmann akvarell och gouache

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HANS HOFMANN (Tyskland/USA, 1880-1966): Abstrakt komposition, signerad och daterad Hans Hofmann 61, akvarell och gouache, ca 19x25,5 cm

622766

2019-03-12