Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FÅLLBÄNK, 1700/1800-tal, enklare skuren dekor samt bemålad, stoppad samt med textil klädsel, sitthöjd ca 52 samt 52x156 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage,
622767
2019-03-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner