Fållbänk

Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

FÅLLBÄNK, 1700/1800-tal, enklare skuren dekor samt bemålad, stoppad samt med textil klädsel, sitthöjd ca 52 samt 52x156 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks och åldersrelaterat slitage,

622767

2019-03-12