Luftgevär Feinwerkbau 300s

Luftgevär Feinwerkbau 300s
Luftgevär Feinwerkbau 300s
Luftgevär Feinwerkbau 300s
Luftgevär Feinwerkbau 300s
Luftgevär Feinwerkbau 300s
Luftgevär Feinwerkbau 300s
Luftgevär Feinwerkbau 300s
Luftgevär Feinwerkbau 300s
Luftgevär Feinwerkbau 300s
Luftgevär Feinwerkbau 300s
Luftgevär Feinwerkbau 300s
Luftgevär Feinwerkbau 300s

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUFTGEVÄR, tyskt, tävlingsmodell, Feinwerkbau 300s, 1970-tal, Cal. 4,5/177, serienummer 229700, längd ca 110 cm, med gevärsväska

SAV garanterar ej funktionen., ytskador

622775

2019-03-12