Teservis Herend
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HEREND, teservis ,9 dlr, porslin, delvis förgylld dekor med lockknoppar i form av rosor, bestående av: tekanna, sockerskål/bonbonjär med lock, mjölkkanna, 6 tekoppar med fat, höjd 7-17 cm
Mjölkkanna med lagning
622776
2019-03-12