Teservis Herend

Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend
Teservis Herend

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HEREND, teservis ,9 dlr, porslin, delvis förgylld dekor med lockknoppar i form av rosor, bestående av: tekanna, sockerskål/bonbonjär med lock, mjölkkanna, 6 tekoppar med fat, höjd 7-17 cm

Mjölkkanna med lagning

622776

2019-03-12