Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PEDER DUKE (1938-2003): "Stenarna", olja på duk, signerad Duke på framsidan samt á tergo: Peder Duke 1995, 98x90 cm
Skador i bildytan
622784
2019-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här