Peder Duke

Peder Duke
Peder Duke
Peder Duke
Peder Duke

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): "Stenarna", olja på duk, signerad Duke på framsidan samt á tergo: Peder Duke 1995, 98x90 cm

Skador i bildytan

622784

2019-03-12