Bordslampa Elektroskandia

Bordslampa Elektroskandia
Bordslampa Elektroskandia
Bordslampa Elektroskandia
Bordslampa Elektroskandia
Bordslampa Elektroskandia
Bordslampa Elektroskandia
Bordslampa Elektroskandia
Bordslampa Elektroskandia
Bordslampa Elektroskandia
Bordslampa Elektroskandia

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Bordslampa, Elektroskandia, 1930-tal, stomme i metall, grönpatinerad, etikettmärkt, höjd ca 31 cm

SAV garanterar inte funktionen, slitage, repor

622796

2019-03-13