Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordslampa, Elektroskandia, 1930-tal, stomme i metall, grönpatinerad, etikettmärkt, höjd ca 31 cm
SAV garanterar inte funktionen, slitage, repor
622796
2019-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här