Per-Inge Isheden oljemålning
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
PER-INGE ISHEDEN (född 1937): Gata, Stockholm, signerad, olja på duk, 88x64 cm
Kuntoraportti
622801
Päivämäärä:
2019-03-12