Per-Inge Isheden oljemålning

Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

PER-INGE ISHEDEN (född 1937): Gata, Stockholm, signerad, olja på duk, 88x64 cm

Kuntoraportti

622801

Päivämäärä:

2019-03-12