Takkrikar Svenskt Tenn

Takkrikar Svenskt Tenn
Takkrikar Svenskt Tenn
Takkrikar Svenskt Tenn
Takkrikar Svenskt Tenn
Takkrikar Svenskt Tenn
Takkrikar Svenskt Tenn
Takkrikar Svenskt Tenn
Takkrikar Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 12 st (9+3), sannolikt Svenskt Tenn, Reijmyre Glasbruk, grön glasmassa, diam. 24-27 cm cm

Slitage, repor

622803

2019-03-12