Ytterkrukor Gefle

Ytterkrukor Gefle
Ytterkrukor Gefle
Ytterkrukor Gefle
Ytterkrukor Gefle
Ytterkrukor Gefle
Ytterkrukor Gefle
Ytterkrukor Gefle
Ytterkrukor Gefle
Ytterkrukor Gefle
Ytterkrukor Gefle

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUBEN WALLSTRÖM, 5 dlr, ytterkrukor, porslin med dekor av fågeln Fenix, höjd 13-16, diam 16,5-19 cm

Smärre slitage, ställvis krackelyr samt enstaka trådspricka

622804

2019-03-12