Bert Håge Häverö litografi
Valmis
2019-03-12
622805
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Stockholms ström, signerad, litografi, provtryck, ca 36x50 cm