Bok Chagall Lithographe V
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖCKER, 2 st, "Chagall Lithographe V 1974-1979", av Charles Sorlier, Monte Carlo (Éditions André Sauret), 1984, printed in Italy, linneband, skyddsomslag i plast, ca 33x25, MARC CHAGALL "Monotypes 1966-1975", numrerad 312/1320, 28x22 cm
Slitage på omslaget, i övrigt gott skick
622809
2019-03-12