Tommy Hilding oljemålning

Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOMMY HILDING (född 1954): Abstrakt komposition, signerad och daterad Tommy Hilding 1992 a tergo, olja på duk, 40x60 cm

622814

2019-03-12