Hans Degner

Hans Degner
Hans Degner
Hans Degner
Hans Degner

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS DEGNER, (född 1964) "De livliga svenskarna" akryl på duk, 100 x 100 cm, signerad a tergo, betitlad samt daterad 2013

622820

2019-03-12