Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
SKRIVPULPET, 1800-tal, England, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i mässing, låda i sarg, hållare för bläckhorn, höjd ca 93, 61x53 cm
Slitage, ytskador
622824
2019-03-12