Skrivpulpet 1800-tal

Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

SKRIVPULPET, 1800-tal, England, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i mässing, låda i sarg, hållare för bläckhorn, höjd ca 93, 61x53 cm

Slitage, ytskador

622824

2019-03-12