Oleg Nourpeissov oljemålning

Oleg Nourpeissov oljemålning
Oleg Nourpeissov oljemålning
Oleg Nourpeissov oljemålning
Oleg Nourpeissov oljemålning
Oleg Nourpeissov oljemålning
Oleg Nourpeissov oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

OLEG NOURPEISSOV (född 1962): "Stilleben med öl och kräfta", signerad Nourpeissov, olja på duk, ca 46x55 cm

622826

2019-03-12