Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, gustavianskt provinsarbete, 1800-tal, bemålat i grått, skuren dekor, ca 43x24 cm

Senare bemålning och glas, avslag, slitage

622832

2019-03-12