Klaffbord på hjul

Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, klaffbord "Berit", 1900-talets senare del, björk och alm, hjultrissor, stämplat "Firma Karl Mathsson, höjd 63, 100x43 med klaffar 100 cm

Bruksslitage

622835

2019-03-12