Ingefried Paul Henze-Morro

Ingefried Paul Henze-Morro
Ingefried Paul Henze-Morro
Ingefried Paul Henze-Morro
Ingefried Paul Henze-Morro
Ingefried Paul Henze-Morro
Ingefried Paul Henze-Morro

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEFRIED PAUL HENZE-MORRO (1925-2013): Alplandskap, signerad Henze-Morro, olja på duk, ca 90x80 cm

622838

2019-03-13