Karel Appel serigrafi

Karel Appel serigrafi
Karel Appel serigrafi
Karel Appel serigrafi
Karel Appel serigrafi
Karel Appel serigrafi
Karel Appel serigrafi
Karel Appel serigrafi
Karel Appel serigrafi

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

300 EUR

KAREL APPEL (1921-2006) "Seven Summer Days II", signerad samt daterad -77, serigrafi, 96/199, 73x60 cm

spricka i glaset

622842

2019-03-12