Alpo Jaakola

Alpo Jaakola
Alpo Jaakola
Alpo Jaakola
Alpo Jaakola
Alpo Jaakola
Alpo Jaakola

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

600 EUR

ALPO JAAKOLA (1929-1997) "Skepp vid Neapelbukten", signerad samt daterad -86, akryl på pannå, 50x76 cm

622875

2019-03-13