Klubbat för:
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
ALPO JAAKOLA (1929-1997) "Magiska-Maja", signerad samt daterad -87, akryl på pannå, 74x43 cm
622876
2019-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här