Stolar taburetter Louis XVI-stil
Valmis
2019-03-18
622879
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, TABURETTER, 1 par, omkring 1900, Louis XVI-stil, fanérade i mahogny, beslag i förgylld brons, varierad klädsel, sitthöjd ca 46 resp 45 cm
Smärre ytskador, smärre listsläpp, senare klädsel