Stolar taburetter Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, TABURETTER, 1 par, omkring 1900, Louis XVI-stil, fanérade i mahogny, beslag i förgylld brons, varierad klädsel, sitthöjd ca 46 resp 45 cm

Smärre ytskador, smärre listsläpp, senare klädsel

622879

2019-03-18