Constantin Kluge, oljemålning

Constantin Kluge, oljemålning
Constantin Kluge, oljemålning
Constantin Kluge, oljemålning
Constantin Kluge, oljemålning
Constantin Kluge, oljemålning
Constantin Kluge, oljemålning
Constantin Kluge, oljemålning
Constantin Kluge, oljemålning

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

300 EUR

CONSTANTIN KLUGE (1912-2002) Tidig vår, signerad, olja på duk 50x60 cm

622888

2019-04-18