Salongsgrupp i gustaviansk stil 1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålad samt bronserad, betstående av: soffa, salongsbord, 1 par karmstolar, bordet höjd 74, diameter 70, soffans längd ca 140, sitthöjd 43 cm

Lagningar, sprickor, smärre skador

622892

2019-03-13