Bavuso Guiseppe, London W8
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BAVUSO GUISEPPE, soffa, London W 8, samtida, klädsel i vitt skinn, underrede i metall, längd ca 220, bredd 80, sitthöjd 42 cm, inköpt vid 1900-talets slut, London W 8, tillverkad i Italien, av Alivar, för London W8
Vid ett par ställen på yttersida ställvis kraftigt slitage. I övrigt ytsmuts.
622901
2019-03-13