Bavuso Guiseppe, London W8

Bavuso Guiseppe, London W8
Bavuso Guiseppe, London W8
Bavuso Guiseppe, London W8
Bavuso Guiseppe, London W8
Bavuso Guiseppe, London W8
Bavuso Guiseppe, London W8
Bavuso Guiseppe, London W8
Bavuso Guiseppe, London W8
Bavuso Guiseppe, London W8
Bavuso Guiseppe, London W8

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BAVUSO GUISEPPE, soffa, London W 8, samtida, klädsel i vitt skinn, underrede i metall, längd ca 220, bredd 80, sitthöjd 42 cm, inköpt vid 1900-talets slut, London W 8, tillverkad i Italien, av Alivar, för London W8

Vid ett par ställen på yttersida ställvis kraftigt slitage. I övrigt ytsmuts.

622901

2019-03-13