Carraci, hans efterföljd

Carraci, hans efterföljd
Carraci, hans efterföljd
Carraci, hans efterföljd
Carraci, hans efterföljd

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANNIBALE CARRACI (1560-1609), hans efterföljd, 1600/1700-tal, olja på duk, Madonna med barnet och Johannes, 46x38 cm.

Uppfodrad, krackeleringar, retuscher, lagningar.

622906

2019-03-13