Artur Bianchini oljemålning

Artur Bianchini oljemålning
Artur Bianchini oljemålning
Artur Bianchini oljemålning
Artur Bianchini oljemålning
Artur Bianchini oljemålning
Artur Bianchini oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ARTUR BIANCHINI (1869-1955): Motiv med riddarhusets fasad, signerad, olja på duk, ca 75x95 cm

Krackelyr

622907

2019-03-12