Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
KARMSTOLAR 1 par, TABURETT, 1900-talets första hälft, louis XVI stil, skuren dekor, bemålad och bronserad dekor, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, färgbortfall, fläckar
622908
2019-03-13