Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): ´´Le fer á Repasser´´, signerad Arman, numrerad 107/300, färgserigrafi, bladmått ca 65x48 cm
622920
2019-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här