Fernandez Arman färgserigrafi

Fernandez Arman färgserigrafi
Fernandez Arman färgserigrafi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): ´´Le fer á Repasser´´, signerad Arman, numrerad 107/300, färgserigrafi, bladmått ca 65x48 cm

622920

2019-03-13