Jonas Hessman
2019-03-13
622922
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JONAS HESSMAN (född 1965), blandteknik på duk, signerad och daterad 2007, "Golf is the crack of sports", ca 126x274, signerad av Alice Cooper, oramad