Stig Jonzon oljemålning
2019-03-13
622924
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG JONZON (1913-1987): "Kvarn Persnäs, Öland", signerad Stig Jonzon, olja på pannå, ca 13x53 cm